fbpx

Zaraz będzie gotowa!
Główny dostawca robotycznych stacji do produkcji makaronu. Roboty ośmieliły się chwycić za miski!
Restauracja o niesamowitym technologicznym motywie, gdzie możesz przeżyć interaktywne doświadczenie i dobrze zjeść. Wpadnij i wkrocz do ery inteligentnej przyszłości.

01 Wprowadzenie

Zaledwie 3 lata temu firma Allove zapragnęła połączyć koncepty „gotowania świeżego makaronu” i „roju robotów”, wykorzystując nowe pomysły, technologie i modele w celu stworzenia pierwszej w Chinach „bezzałogowej” restauracji z makaronem, scalającej kuchnię z technologią Internetu. Opracowane przez nich inteligentne, bezzałogowe doświadczenie zaczyna się od przekroczenia progu restauracji – gdy siada się przy stoliku, dostęp do menu zapewnia zeskanowanie kodu QR, a następnie samodzielnie składa zamówienie. Następnie gotowanie i podawanie potraw jest wykonywane w pełni przez roboty. Makaron dostępny jest w opcjonalnych wariantach, zimne dania są niezmienne, herbata i kawa podawane są na gorąco, a jeśli wolisz coś zimnego, sprawdź ofertę napojów. Dwa mobilne wózki na jedzenie są odpowiedzialne za podawanie posiłków i napojów. Jak kluczowy proces gotowania makaronu może być wykonany przy pomocy standardowych operacji zautomatyzowanego wyposażenia? Przy jednoczesnym zachowaniu wrażenia obcowania z technologią?

02 Problematyczne zagadnienia

  1. Robot do produkcji ciasta
  2. Robot do pakowania ciasta
  3. Robot do przechowywania i odbierania ciasta
  4. Robot do gotowania świeżego makaronu
  5. Robot do dezynfekcji i dystrybucji misek
  6. Robot do dozowania bulionu i sosu
  7. Robot do układania warzyw i dodatków
  8. Robot do gotowania bulionu i dodatków 

Podczas pierwszego etapu produkcji makaronu, przechowywania i gotowania, klient wskazuje zestaw mechanizmów, pozwalających płynnie wykonać szereg operacji. Na drugim etapie – podawaniu i dystrybucji, klient widzi składniki, które są pobierane i gotowane, a także dodatkowe wymagania związane z prezentacją jedzenia, więc operacje nie mogą być wykonane w „prosty i przaśny” sposób. Muszą być wykonywane przez elastyczne wyposażenie, zatem klient wybiera roboty współpracujące.

03 Rozwiązanie

Lekkość, atrakcyjny wygląd oraz kompaktowe rozmiary to cechy wspierające wybór tego typu produktów. Robot współpracujący ELITE EC66 (6 kg) waży jedynie 17,5 kg i można go zainstalować na dowolnym stole, zajmując niewielką przestrzeń. Ponadto, każdy z 6 przegubów robota pozwala na obrót w zakresie ±360°, zwiększając elastyczność ruchów i zapewniając brak martwych punktów. Jest zatem w stanie przyozdobić świeżo ugotowany makaron, wykonując zwinne i płynne ruchy, dodając „duszy” misce makaronu przygotowanego przez maszynę.
„Programowanie robotów współpracujących jest łatwiejsze, niż się spodziewaliśmy. Roboty ELITE obsługują programowanie typu przeciągnij i upuść, programy pokazowe oraz interaktywne programowanie z poziomu komputera, co było nieoczekiwanym odkryciem podczas naszego procesu integracji. Dzięki temu, że prace inżynierskie związane z programowaniem i usuwaniem błędów zostały uproszczone, byliśmy zmotywowani, by częściej korzystać ze sprzętu i tym samym rozpalać wyobraźnię”. To opinia klienta. Obecnie robot jest w stanie obsługiwać 2 rodzaje dodatków. Klient planuje następnie zastosować 2 roboty do zarządzania 8 rodzajami dodatków, by jeszcze bardziej rozszerzyć menu restauracji i zwiększyć wydajność pracy.
Ta miska makaronu może rozgrzać Twoje serce i żołądek! Chwileczkę! Jest tu także ramię robota, które wykonuje parzenie kawy!
Weź kubek świeżo zaparzonej kawy. Została ona przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Robot bierze kubek, umieszcza kapsułkę w ekspresie i odbiera kubek z kawą, wszystko w jednej procedurze! Podczas całego procesu nie są wymagane żadne operacje ręczne. Proste i wygodne.
Nie musisz długo czekać na kubek gorącej kawy. Co ze smakiem? Dwa słowa: „Aromatyczny! Pełny wyrazistości!” Roboty czeka świetlana przyszłość!